• membran, ısı yalıtımı, drenaj, bauder, green roof, regupol, titreşim yalıtımı

 • ses yalıtımı, drenaj levhası, pvc membran, katlar arası ses yalıtımı

 • phonestar, yeşil çatı, regufoam, impact sound, şap altı ses yalıtım

 • kök tutucu, sentetik membran, ses izolasyony sismil izolasyon, su izolasyonu

 • BAUDER SENTETİK PVC - FPO MEMBRANLAR
  Bauder Sentetik PVC - FPO Membranlar

  Sentetik Membranlarla Su Yalıtımı
   

  Hafif çatı sistemlerinde kullanılan su yalıtım malzemeleri ağırlıklı olarak plastik bazlı tercih edilmektedir. Aynı bitümlü çatılarda olduğu gibi burada da ürün kalitesi en önemli faktör durumundadır.

  BauderTHERMOPLANT – T, en yüksek kalite standartlarına sahip FPO su yalıtım ürünlerinin başında gelmektedir.

  Güvenlik, uzun ömürlülük ve uygulama kolaylığı konusunda alternatif ürünlere kıyasla çok daha verimli olan THERMOPLANT-T, yıllardır uygulamacıların ilk tercihi durumundadır.

  Bu su yalıtım örtüleri farklı kalınlıklarda mevcut olup, her türlü gereksinimi karşılayabilecek çeşitliliktedir. Söz konusu sisteme ait yan ekipmanlar, kolay bir uygulama ve farklı koşullar için en ideal çözümü sunabilmektedir. İster yeni bir yapıda kullanılsın, isterse restorasyon amaçlı veya yeşil çatı sistemlerinin su yalıtımında tercih edilsin. Geliştirilen bu ürün, hafif çatılardaki her türlü zemine uyumludur.

  BauderTHERMOPLANT – T, FLL kriterlerine göre bitüme ve zararlı bitki köklerine karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra UV-ışınlarından, sert hava koşullarından etkilenmeyerek malzeme yorgunluğuna meyil vermemektedir. Tercihe göre üst tabaka olarak kullanılarak çatının su yalıtımını sağlayabileceği gibi, çakıl taşlarının, yeşil bitki örtüsünün veya teras paletlerinin altına döşenerek de işlevini yerine getirebilmektedir.

  Bu ürün kolayca serilmekte ve sıcak hava ile dumansız ve kokusuz bir şekilde birleştirilmektedir. Su yalıtım örtüsünün zemine sabitlenebilmesi için istenilen biçimde bir uygulama yapılacağı gibi, üzerine çakıl veya plaka da döşenerek rüzgarın örtüyü kaldırması engellenebilmektedir. BauderTHERMOPLANT – T, onlarca yıl sonra bile geri dönüştürülebilmektedir.