• membran, ısı yalıtımı, drenaj, bauder, green roof, regupol, titreşim yalıtımı

 • ses yalıtımı, drenaj levhası, pvc membran, katlar arası ses yalıtımı

 • phonestar, yeşil çatı, regufoam, impact sound, şap altı ses yalıtım

 • kök tutucu, sentetik membran, ses izolasyony sismil izolasyon, su izolasyonu

 • BAUDER BİTÜMLÜ MEMBRANLAR
  Bauder Bitümlü Membranlar

  Bauder Bitüm Esaslı Su Yalıtımı

  Mevcut veya yapılması planlanan çatı zeminine ve çatının kullanım amacına göre uygulanması gereken malzeme farklılık gösterebilmektedir. Doğru bir yapının meydana getirilebilmesi için Bauder’in geniş ürün yelpazesinden ihtiyaca göre kombinasyonlar bir araya getirilebilmektedir.

  Örneğin uygulama kolaylığı sayesinde zaman tasarrufu sağlayabileceğiniz BauderTHERM serisi veya soğuk yapıştırılabilen BauderTECH sistemleri, arzu edilen ısı yalıtım katmanı ile birleştirilerek kullanılabilmektedir.
   

  Soğuk Yapıştırılabilen Sistemler

  Isı yalıtım levhaları gibi ısıya karşı hassas alt tabakalar için geliştirilen ve pürmüz ile kaynağa gerek duyulmadan aynı kalitede yapışma özelliği sergileyen ürünlerdir. BauderTEC ve BauderTEC DUO serileri bu özelliğe sahip olmalarının yanı sıra, kolay ve hızlı şekilde uygulanabilen sistemler olarak su yalıtımında şüpheye yer bırakmaksızın ekstra avantajlar sağlamaktadırlar.

  Güçlü ve Ekonomik - Kaynak Uygulaması

  BauderTHERM şalümolu uygulamalar için ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Özel bir bitüm malzemeden üretilen THERM – şeritleri, kısa süreli ısıtma işleminden sonra bile sağlam bir şekilde kaynak olmaktadır. Bu özellik sayesinde hem zaman, hem de gaz tasarrufu sağlanmaktadır.

  Onlarca Yıl Güvenle Kullanabileceğiniz Sistemler

  Elastomer katkılı BauderKARAT ve Baukubit K5K, özel plastik içeriği sayesinde yüksek ısı farklılıklarında bile fonksiyonlarını yerine getirebilmektedirler. Yüksek esneme özellikleri sayesinde yapıda meydana gelebilecek hareketlenmeler bu ürüne zarar verememekte ve doğru uygulanması halinde bir ömür boyu kullanılabilmektedir.