• membran, ısı yalıtımı, drenaj, bauder, green roof, regupol, titreşim yalıtımı

 • ses yalıtımı, drenaj levhası, pvc membran, katlar arası ses yalıtımı

 • phonestar, yeşil çatı, regufoam, impact sound, şap altı ses yalıtım

 • kök tutucu, sentetik membran, ses izolasyony sismil izolasyon, su izolasyonu

 • HABERLER VE DUYURULAR
  Haberler ve Duyurular
  Schöck Thermoanker® ile Isı Köprüsüz Prefabrik Duvarlar

  Prefabrik duvarlarda panellerin birbirine bağlanması amacıyla kullanılan kafes donatılar nedeniyle panellerde ısı köprülerine bağlı olarak terleme sorunu kaçınılmazdır. Bunun yanında izolasyonlu sandviç ve çift duvar sistemlerinde bile bu sorunun yaşanmasının yanı sıra, ısı köprüleri nedeniyle donatı bağlantı noktalarının sebebiyet verdiği yüksek ısı transferi enerji verimliliğini düşürmektedir.

  Schöck Thermoanker® ‘in geliştirdiği fiber donatıların iletken ve korozif olmaması nedeniyle ısı köprüsünün meydana gelememesinin yanı sıra, yüksek çekme mukavemeti sayesinde iki panelin birbirine bağlanmasını çabuklaştırarak imalata hız kazandırmaktadır. Çift duvar sisteminin özelliklerine göre statiğinin ve yerleşim planının tarafımızdan hazırlandığı projelerinizde, iki panelin birbirine bağlanması için dik olarak kullanılan fiber donatılarımızın tüketimi ortalama 2-3 ad./m2 olmaktadır.

  Hem imalatın çok daha hızlı hale geldiği, hem de ısı köprülerinin önüne geçilerek terlemenin engellendiği ve enerji verimliliğinin sağlandığı bu sistem için İTBAK Yapı Araştırma Derneğinden ulusal teknik onaylarımızı da ofisimizden talep edebilirsiniz.

  • Schöck Thermoanker® ile Isı Köprüsüz Prefabrik Duvarlar
   Schöck Thermoanker® ile Isı Köprüsüz Prefabrik Duvarlar