• membran, ısı yalıtımı, drenaj, bauder, green roof, regupol, titreşim yalıtımı

 • ses yalıtımı, drenaj levhası, pvc membran, katlar arası ses yalıtımı

 • phonestar, yeşil çatı, regufoam, impact sound, şap altı ses yalıtım

 • kök tutucu, sentetik membran, ses izolasyony sismil izolasyon, su izolasyonu

 • SCHÖCK BAUTEİLE GMBH
  Schöck Bauteile GmbH

  1962 yılında Almanya’nın Baden Baden bölgesinde Mr. Eberhard Schöck tarafından kurulan Schöck GmbH, kurulduğu tarih itibari ile inşaat sektöründe kesin çözüm sağlayacak projeler üzerinde çalışarak, sektöre önemli katkılarda bulunmuştur. 

  Özellikle 1983 yılında icat edilen ve günümüze kadar geliştirilerek çeşitlendirilen Schöck Isokorb® serisi ile uluslararası platformda bir başarı sağlanmıştır. Isı köprülerinin meydana gelmesini engelleyerek, enerjinin verimli kullanılabilmesini sağlayan bu modül, teknolojisi ile bir devrim niteliğinde olmakla beraber Schöck Bauteile GmbH’nın geliştirerek inşaat sektörüne kazandırdığı ilham verici sistemlerden sadece bir tanesidir.

  Enerji verimliliğinin gidrek daha fazla önem kazandığı bu günlerde, yeşil bina konseptine uygun, Bream veya LEED hedefleyen projelerde artı puan kazandıran bu ürünle yaşam konforu ve sağlıklı yaşam alanları da meydana getirilebilmektedir. 

   

  Isı köprülerinin engellenebilmesi için yapılardaki olmazsa olmazlardan olan bu modüllerin zaman içerisinde her türlü balkon tipine uygun onlarca modeli geliştirilerek kullanıma sunulmuştur. 


  Bünyesinde ISO 9001 kalite sertifikası bulunduran Schöck Bauteile GmbH, inşaat sektörüne yaptığı katkılardan ötürü bir çok ödüle de layık görülmüştür.